У зв'язку з війною можлива затримка з обробкою замовлень. Ваші питання чекаємо в чаті або в Viber. Будь-ласка, уточнюйте ціни перед замовленням!

КАТАЛОГ МЕБЛІВ

Двоспальні ліжка шириною 150x200 см

  • Фільтри
  • Сортування

У цій категорії немає товарів

Спальні кімнати часто не мають великих розмірів. В основній своїй масі спальні проектують маленькими, де складно помістити необхідні меблі. Але в той же час, хочеться, щоб було більше вільного простору. Тоді де ж зберігати постільні речі, білизну, ковдри та подушки? І ось для вирішення таких проблем було винайдено підйомне ліжко.

Зовні вони мало чим відрізняються від більшості ліжок. Як багато двоспальних ліжок вони складаються з каркаса, спальної основи, підголовника або бортиків. Але підйомне ліжко містить в першу чергу просторий короб для зберігання білизни та речей, і спеціальний механізм, оснащений газовими амортизаторами - підйомниками, що допомагає легко піднімати та опускати спальну основу ліжка. Підйомне ліжко має головну перевагу – економію місця в шафах, звідки ви можете спокійно перекласти частину речей у короб ліжка. Особливо це стосується тих речей, якими ви часто користуєтеся. Також підйомне ліжко має перевагу перед ліжками з ящиками, що висуваються. Вам не знадобиться додатковий простір, щоб висунути ящик і дістати щось із нього. Варто тільки підняти спальне місце, і річ, яка знаходиться в будь-якій точці короба, буде в доступності. Сконструйоване підйомне ліжко таким чином, що ящик для білизни зовсім не видно, він входить в основу ліжка.

Важливо: якщо ви вже вирішили купити ліжко з підйомним механізмом, необхідно перевірити навантаження, яке витримують газові амортизатори, а після цього правильно розрахувати вагу запланованого матраца, який давитиме на механізми. Поставтеся до підбору відповідного вам підйомного ліжка серйозно, щоб не було потім сюрпризів, якщо підйомний механізм не витримає.

Давайте розглянемо кілька моделей, які пропонує наш інтернет-магазин. Підйомне ліжко Валенсія від фабрики Creale - дуже стильне та займе почесне місце у гарній вишуканій спальні. В основі всіх моделей Creale дерев'яний каркас. Сучасна класика моделі «Галлардо» порадує тих, хто дотримується традиційних інтер'єрів.

Відгуків немає