У зв'язку з війною можлива затримка з обробкою замовлень. Ваші питання чекаємо в чаті або в Viber. Будь-ласка, уточнюйте ціни перед замовленням!

КАТАЛОГ МЕБЛІВ

Парти

  • Фільтри
  • Сортування
в наличии
Виробники
Ціна

грн грн

  • 1000грн
  • 1010грн

Загальний рейтинг: 4.1 / 5

Залишило 19 человік

Ціна від 1000 грн. до 1010 грн.

Вибрані фільтри

Робоча парта – це дуже важливий вибір, адже саме за цим місцем дитина здійснюватиме розумову діяльність і проводитиме значну кількість часу. Ми пропонуємо вам купити дитячу парту у нашому інтернет-магазині. Дитячі парти для дому – це дуже важливий елемент меблів у кімнаті дитини. Багато батьків думають, що парта це простий стіл, щоб можна було просто писати домашнє завдання. Але зараз, це вже не просто стіл, адже кожній дитині хочеться, щоб її стіл відрізнявся своїм дизайном від парт інших дітей і тим більше шкільних.

Ми пропонуємо вам придбати сучасні дитячі парти трансформери, які дуже сподобаються вашій дитині, адже її можна складати для різних потреб, якщо дитина писатиме, то можна поставити стільницю під кутом, що було б зручніше. З такою партою можна запросити додому друзів, щоб вони подивилися, яка у вас стильна і модна парта.

Ми реалізуємо дитячі парти у Києві та багатьох інших великих містах України. Дитяча парта дуже важлива для правильної постави вашої дитини, і формування у неї рівного хребта, тому що якщо парта буде підібрана неправильно, то ваша дитина може через мірно нахилятися, і викривити спину.

Ціна на дитячу парту в нашому інтернет-магазині зовсім не велика, ми намагаємось всіляко догодити нашим клієнтам і пропонуємо лише найкращу продукцію. У нас ви зможете повністю облаштувати дитячу кімнату вашої дитини, меблями на будь-який смак та перевагу.

Фото дитячих парт та інших меблів ви можете подивитися на нашому сайті в інтернеті. З нами, у вас є можливість придбати все, що потрібно для будь-якої кімнати в будинку, будь то спальня, вітальня або дитяча, у нас є меблі на всі випадки життя. Каталог меблів можна побачити на сторінках нашого інтернет ресурсу, також у нас представлені дитячі меблі будь-якого віку.

Відгуків немає